Nereden çıktı bu “MOBIDIC” ?

“Bir varmış bir yokmuş…” diye başlar ya hani bütün masallar, işte biz de geçmişten günümüze zihinlerimize yer eden bu sihirli sözcüklerin etkisiyle hep hayal ettiğimiz markamızı, Mobidic Kids Furniture'i kurduk.

 

Bu noktadan yola çıkarak mesleğimiz olan çocuk mobilyası tasarım, imalat ve satışını, hedeflediğimiz mutlu çocuk sentezi ile birleştirdik. Bu birleşim bizi ‘MOBİDİC’e götürdü. Daha doğrusu ‘MOB’ mobilyayı , ‘BIDIK’ ise mutlu çocuğu çağrıştırdı ve ortaya “MOBIDIK” markası çıktı. Gel zaman git zaman bizim MOBIDIK talipleri nezdinde MOBİDİC’e dönüştü.

 

Mutlu ve huzurlu bir çocukluk dönemi geçiren bireylerin, gelecekte sağlıklı ve her alanda gelişmiş toplumların temelini oluşturacağına inanıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerle çocukların hayal dünyasını zenginleştirerek özgüvenlerinin ve çevreleriyle olan sosyal paylaşımlarının artmasını, ebeveynlere ise; çocuklarının ruhsal ve kişilik gelişimlerinde bu olumlu sonuçları gözlemleme olanağı sunmayı amaçladık.

 

 

Vizyonumuz

İnsan hayatında küçük mutlulukların gelecekte büyük farklar doğurduğu bilinciyle ne kadar çok çocuğun mutluluk hayalini gerçekleştirirsek o kadar başarılı olduğumuza inanıyoruz.

 

"Bir varmış bir yokmuş…" Diye başlayan kendi masalımız da da "Bir yokmuş" kısmını yok sayarak, başrollerinde küçük kahramanlarımızın, yardımcı rollerde, siz ebeveynleri ile sevimli arkadaşlarının rol aldığı bu masalın sahne tasarımcılığını Türkiye’den başlayarak dünyanın ulaşılabilen her yerinde sunmayı vizyonumuz olarak belirledik ve gücümüz yettiğince de yeni masalları renklendirmeye devam edeceğiz.

 

Misyonumuz

MOBIDIC olarak bizler, içinde yaşadığımız toplumun, mobilya konusunda farklı ve özgün ürün taleplerini karşılamaya yönelik, yaratıcı ve kullanışlı ürünler tasarlamayı, kalite ve hijyenden ödün vermeden en yeni teknoloji kullanımına dayalı ürünler üretmeyi ve bu sayede çevremizde mutlu insan toplulukları oluşturmayı misyon edindik.

 

Hedef kitlemiz

İçinde bir yerlerde hala çocuk olan ve muhtemelen kendilerine tanınmamış bu fırsatı, çocuklarına tanıyabilecek kadar kıskanç olmayan bütün ebeveynlerdir.

 

İnsanın, hayatta sadece bir kez çocuk olma şansına sahip olduğu gerçeğiyle hareket ederek küçük kahramanlarımızla yarattığımız masallarda, sizlere de bu şansı 2.kez yaşama fırsatını sunuyoruz.

 

Gelin bu fırsatı birlikte değerlendirelim.

 
     

» Ana Sayfa      » Kurumsal      » Ürünlerimiz      » Online Satış      » Renk Paleti      » Franchising      » Haberler      » 360° Sanal Tur      » İletişim

 

 

Zümrütova Mah. Sinanoğlu Cad. Osman Eceoğlu Apt. 39/ 1-2 Muratpaşa Antalya    Telefon:0 242 324 33 88 - 0 242 324 55 88

Bu site ve içeriğini oluşturan tasarım ve materyallerin kullanım hakları Mobidic Kıds Furniture’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2010. / Tasarım Ajansweb